Instagram Hesabım Kapatıldı ! Kesin Çözüm 2021

Instagram Hesabım Kapatıldı ! Kesin Çözüm 2021

Instagram Kapatılan Hesap ve Kurtarma
 

Instagram hesabınıza yeniden giriş yapmak istediğinizde "hesabınız kapatıldı" uyarısı almak tam bir kabus. "Hesabınız koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı" ya da "Hesabınız başka birini taklit ettiği için kapatılmıştır" yazısı hesabınızın kalıcı olarak kapatıldığını gösterir ve bunun için tek bir şansınız kalır. Ne yazık ki bu durum Instagram politikaları nedeniyle uygulanmaktadır ve bazen mağduriyetler yaşanmaktadır.

Hesabınızın kapatılmasının başlıca nedenleri:

  • Yapay takipçi işlemleri
  • Yapay beğeni işlemleri
  • Yapay yorum ya da video izlenme işlemleri
  • Birilerinin kasıtlı olarak hesabınızı "taklit" olarak şikayet etmesi
  • Instagram kaynaklı teknik hatalar

Söz konusu durumlar tespit edildiğinde Instagram, hesabınızı kapatır.

NOT: Bu konu  teliften kapanan hesap dışındaki kapanmaları içerir yani koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır uyarısı alanlar bu makaledeki adımları izlesin. Aynı şekilde "taklitten kapanan hesaplar" içinde formlar zaman zaman çözüm olmaktadır. Bazı durumlarda taklitten kapanan hesaplar için özel çalışma yapılması gerekmektedir. İletişime geçebilirsiniz.

♦♦Konuya yorum yazmayı unutmayın.♦♦

Sosyal medya uzmanlarımızdan ücretli destek almak isterseniz:

♦♦Whatsapp Hattı 05417359610♦♦

Ayrıca çalınan Instagram hesapları için buradan destek alabilirsiniz.

 

Instagram Hesap Açma Taktikler ve Öneriler

İnternette "instagram hesabınızı açıyoruz" başlığı adı altında ücret isteyenlere öncelikle net olarak güven sağlamadan işlem vermeyiniz, hesabın açılması için "tek geçerli yöntem" itiraz formu değil artık. Form ile çözemediğiniz durumlarda mutlaka uzmanlarımızdan ücretli destek alınız.

Yeni bir hesapsanız hesabınızın kapatılmasına çok da üzülmeyin ve hemen başka bir hesapla yola koyulun. Bu durumda "itibarlı bir instagram hesabı" satın almanızı öneririm. Söz konusu hesabın ismini değiştirerek kullanmaya devam edin. Önemli olan organik bir miktar takipçisi olması. Özlelikle taklit nedeniyle kapatılan bir Instagram hesabınız varsa ve siz yine buna benzer ikinci bir Instagram hesabı açarsanız, otomatik olarak kapanma ihtimali yüksektir, bunu da belirtmiş olalım.

Koşulları ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılan instagram hesabını açmak için bazı ipuçları var. Bu ipuçlarını dikkatlice okuyarak uygulayabilirsiniz.

***2.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/396169787183059 adresinden yapılmaktadır ama üstteki adımı uyguladıysanız bu adrese girmeyin şimdilik, ayrıca bu formu doldururken VPN uygulama kullanmanızı, uygulamada ülke olarak "Almanya "İngiltere" gibi ülkeleri seçmenizi öneriyoruz. Uygulama olarak ise VPN Inf kullanabilirsiniz.***

***3.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/606967319425038 ***

***4.form doldurma şekli ve itiraz şekli: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Bu form işletme hesabına yani ürün satışı gibi Instagram hesaplarına sahip olanlar için idealdir. Eğer işletme değilseniz formu açtıktan sonra "hayır" sekmesine basarak devam ediniz.

***Farklı bir yöntem olarak Iphone kullanıcıları instagram++ programını indirir. Ardından sideload .cc sitesinden instagram++ uygulamasını indirir ve devam eden adımları uygular. Buradan indirilen uygulama ile bazı kişilerin hesaplarına erişebildiği görülmüştür. Son çare denenmelidir.**

Not: Lütfen formları 1 kez gönderin, iletildi ise zaten gidiyor. Defalarca göndererek spam tespit sistemine takılmayınız.

Sosyal medya uzmanlarımızdan ücretli destek almak isterseniz:

 

 

Fenomen Sosyal | Türkiye'nin En Ucuz SMM Paneli ile Yükselişe Geç!